Vyhledávání

Облицовка потолка панелями. Качественная облицовка потолка. Облицовка потолка гипсокартоном. Натяжные потолки цены. Лучшие натяжные потолки фото и цены. Натяжные потолки цена за метр. Автономное отопление квартиры. Быстрая установка автономного отопления. Автономное отопление цена. Как сделать мотоблок своими руками. Качественный ремонт мотоблоков своими руками. Мотоблок своими руками фото. Нанесение декоративной штукатурки короед. Как наносить короед декоративная штукатурка. Декоративная штукатурка своими руками короед. Укладка паркета цена. Быстрая укладка паркета своими руками. Укладка паркета на стяжку. Кровать своими руками чертежи. Сделать шкаф кровать своими руками. Деревянная кровать своими руками. Опалубка для монолитного перекрытия. Качественная опалубка для монолитного строительства. Купить опалубку для монолитного строительства.

Kdo je on-line

We have guests online

Články

Novinky - archiv


- 18. prosince 2010 - Přidány další fotografie Richarda Menšíka.Vaše fotografie / Richard Menšík.
Všem přeji krásné prožití Vánočních svátků a šťastný Nový rok 2011.

- 11. října 2010 - Vážení a milí pěstitelé. Již se podle předpovědi počasí blíží opravdu zima, proto by jste si své miláčky měli už schovat domů z letního stanoviště a přichystat je na zimování.

- 17. září 2010 -Už mi S. katerina kvete! Na její fotečky se můžete podívat na stránce věnované Špirlici kateřině.

- 5. září 2010 - Opět přidávám fotogralerii Ladislava Bláhy v sekci Vaše fotografie. Jinak S. kateřina ještě pořád nekvete, ale brzy už bude.

- 28. srpna 2010 - Nevíte si rady jak správně namíchat substrát nebo jak přesadit svoji rosnatku? Tak se podívejte na následující videa - v sekci Ostatní/Jak namíchat substrát a Jak přesazovat rosnatku.

- 26. srpna 2010 - Milí příznivci masožravek, letos již pošesté pořádá Darwiniana a Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty UK v Praze společnou velkou výstavu masožravých rostlin, na které se podílí mnoho různých pěstitelů zapůjčením rostlin do expozice, která je tak vždy pěknou a ucelenou přehlídkou napříč spektrem rostlin s touto kuriozní schopností.

Výstava se koná od 27. srpna do 5. září v horní části skleníku Botanické zahrady PřF UK, Na Slupi 16, Praha 2.

Mladí návštěvníci Otevřeno bude každý den od 9:00 do 18:00, vstupné 30 Kč dospělí, 15 Kč studenti, důchodci, a zdarma členové Darwiniany, ZTP s doprovodem a děti do 6 let.
Na výstavě bude zajištěn prodej rostlin, literatury, triček, obrázků a další aktivity. Na požádání zdarma provádíme, školy mají výklad automaticky.
Je vhodné si zarezervovat termín výpravy u Jany Rubešové ( Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. ) nebo telefonicky na +420 777690914. Doba výkladu se dá přizpůsobit (20–60 minut). Provádíme jak mateřské školky tak i maturanty. Výklad je možný v českém i anglickém jazyce.

Přijďte se všichni podívat a ztratit se na chvíli v tajemném zákoutí a zvláštním světě masožravých rostlin!

- 25. června 2010 - Přidal jsem nějaké fotky od Ladislava Bláhy v sekci Vaše fotografie.

- 13. června 2010 - Richard Menšík mi zaslal opět nové fotografie, můžete se na ně podívat v sekci Ostatní/Vaše fotografie/Richard Menšík.

- 3. června 2010 - Zatím nám a rostlinkám léto vůbec nepřeje. Na stránkách také není moc aktualit, ale v návštěvní knize to stále žije:) Už to vypadá, že mi dozrávají semínka u S. kateřiny, tak až začne semeník praskat, pořídím foto.

- 8. dubna 2010 - Již nastává čas jara a proto už dávejte pomalu své miláčky ven, aby se rostlinky po dlouhé zimě mohly nabažit jarního sluníčka. Pozor však na občasné ranní mrazíky!

- 17. února 2010 - Dnes jsem zprovoznil (snad i úspěšně) odběr RSS novinek na mém webu. Zatím je tato funkce ve fázi testování (nebo spíš se učím s RSS zacházet :-) ), proto omluvte případné chyby.

- 1. února 2010 - Všem pěstitelů přeji mnoho úspěchů s jejich rostlinkami i v Novém roce 2010. Objevil jsem zajímavou stránku o masožravkách z časopisu Receptář (prosinec 2002). Je to souhrn o pěstování, krmení a světelných podmínkách nejběžněji pěstovaných druhů u nás. Stránka je k dispozici jako obrázek nebo jako PDF dokument.

- 13. prosince 2009 - Omlouvám se všem návštěvníkům za delší neaktuálnost stránek, ale kvůli vysoké škole poslední dobou moc nestíhám. V nejbližší době pro Vás chci připravit odběr novinek na těchto stránkách pomocí RSS a také přidám nějaký textík + foto o nových, malých přírustcích Mucholapky podivné, které jsem dnes objevil - budu se věnovat seriálu "Výrůstci".

- 11. října 2009 - Vážení a milí pěstitelé. Již se podle předpovědi počasí blíží opravdu zima, proto by jste si své miláčky měli už schovat domů z letního stanoviště a přichystat je na zimování.

- 17. září 2009 - Už mi S. katerina kvete! Na její fotečky se můžete podívat na stránce věnované Špirlici kateřině.

- 5. září 2009 - Opět přidávám fotogralerii Ladislava Bláhy v sekci Vaše fotografie. Jinak S. kateřina ještě pořád nekvete, ale brzy už bude.

- 26. srpna 2009 -Přináším další fotografie do sekce Vaše fotografie, kde jsem přidal opět fotografie Richarda Menšíka (strana 2). A ještě jedna zpráva - všiml jsem si, že se mi S. kateřina rozhodla vykvést, fotografie květu brzy přidám na stránky :-)

- 21. srpna 2009 - Letní prázdniny se nám blíží ke svému konci, tak jsou teď rostlinky v závěru vegetačního období v plné síle. Přesvědčit se o tom můžete třeba v sekci Vaše fotografie, kde jsem přidal barevně upravené fotografie Richarda Menšíka (strana 2).

- 3. července 2009 - Všem přeji příjemné prázdniny. Přidal jsem další fotografie od Daniela Kolešky do sekce Vaše fotografie.

- 21. června 2009 - Dnes jsem přidal další fotografie do sekce Vaše fotografie. Jako nové jsou fotografei od Aleše Horny a pár od Richarda Menšíka.

- 17. června 2009 - V těchto dnech se můžete těšit na další fotografie v sekci Vaše fotografie.

- 31. května 2009 - V období od 1.6. do 11.6. jsem na dovolené = na dotazy odpovím až se vrátím :-)

- 8. května 2009 - Finální podoba nové sekce "Vaše fotografie". Také jsem přidal fotečky Lucie Krotilové. Omlouvám se, že to tak dlouho trvalo.

- 14. dubna 2009 - Udělal jsem pro Vás úplně novou sekci s názvem Vaše fotografie. Zatím zde můžete vidět nádherné fotografie rostlinek ze sbírky Richarda Menšíka, jemuž tímto děkuji. Své fotografie můžete posílat také, přidám je do této sekce.

- 28. března 2009 - Rád bych Vás upozornil na článek o Špirlici kateřině. Přidal jsem tam 3 fotografie, jak rostlinka vypadá po zimě a rovněž se můžete pokochat pohledem na její přednost - po celý rok vytváří pouze letní typ pastí, takže je překrásná i v zimě :-).

- 6. března 2009 - Ještě dnes vrátím na stánky reklamu, která se velmi špatně zobrazovala v prohlížeči Internet Explorer (samozřejmě to bude opravené :-).

- 19. února 2009 - Jistě jste si mohli všimnout nové reklamy. Jedná se o nabídku pana Petra Lukáče, který se zabývá prodejem skleněných klimatických váz, které jsou určeny pro hydroponické pěstování především tropických orchidejí a masožravých rostlin. Protože mé stránky nejsou nijak výdělečné, finanční částka poskytnutá za uveřejnění této reklamy zaplatí náklady na další rok provozu tohoto webu i domény (zatím jsem student a poplatek za roční provoz webu mě stojí 700,- Kč). Určitě doporučuji navštívit tyto stránky :-).

- 7. února 2009 - Dnes jsem přidal již slíbený článek "Rady pro pěstování v zimním období".

- 25. prosince 2008 - Všem návštěvníkům přeji krásné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok a mnoho úspěchů s pěstování v roce 2009.

- 5. prosince 2008 - Nemusíte se bát, že bych na stránky nějak zanevřel, ale bohužel opravdu poslední dobou nemám žádný čas na jejich aktualizaci (vysoká škola).

- 2. června 2008 - Maturitu mám úspěšně za sebou a také jsem se už vrátil z Portugalska. V nejbližší době se tedy budu moci věnovat stránkám a to tak, že bych chtěl jejich obsah konečně dokončit do finální podoby.